Triko

Filtrelendir

Tesettür Triko Modelleri

Günümüzde yeni nesil kazaklar olarak karşımıza çıkan ve her türlü kıyafetimiz ile uyum sağlayan kazaklar, son olarak kol detayları ile gündeme gelmektedir. Her kesimden insanın kolaylıkla tercih edebileceği ve kış aylarında kullanabileceği gibi ayrıca serin havalarda da giyilebileceğini bilmekteyiz. Sizler olarak özel hazırlanan ve Kiraz Giyim tarafından tasarlanan internet satış sitesi sayesinde tercihiniz olan Tesettür Kazak Modelleri koleksiyonlarına göz atabilirsiniz. Dilerseniz etek üzerine, dilerseniz de pantolonlarınızın üzerine kombine edebileceksiniz. Özellikle renk geçişleri bakımından da zengin olduğunu gördüğümüz bu ürünler tamamen yeni sezon ürünleri olarak geçmektedir. Site üzerinden satışları gerçekleştirilen Tesettür Kazak Fiyatlarıise her bütçeye uygun olacak şekilde hazırlanmaktadır. Bütçenizi dikkate alarak rakamsal fiyat aralıklarını belirterek de model seçenekleri yapabilmektesiniz. Ürün kalitesi  triko olarak devam ettiği için açık yaka veya kapalı yaka seçenekleri de mevcuttur. Açık ton veya kapalı ton renk seçeneklerinizi de tasarımlarınıza göre ayarlayabileceksiniz.

Yer yıl düzenli olarak yenilenen ve en güzel kalıpların çıkartılarak satışa sunulduğu kazaklar bu yılda da olduğu gibi sene başından itibaren 2017 Tesettür Kazak Modelleri olarak gündeme gelmektedir. Vücuda kolay uyum sağlayan kumaş kalitesinden dolayı yaş gruplarına veya kilo gruplarına göre kolay seçimler yapabileceksiniz. Gece mavisinden başlayarak mor, bej, siyah, kahve ve tonları olarak devam eden kazaklar ayrıca ten renginize de güzel uyum sağlayabilecektir. Modeller sadece bununla sınırlı kalmadığı için aradığınız fark tasarım olarak tercih edeceğiniz Tesettür Kazak Tunik bile bulunmakta ve çok satanlar arasında ki yerini almaktadır. Tunikleri kot pantolonlarınız ile kumaş pantolonlarınız ile veya daha spor bir eteğiniz ile kolayca kombine edebileceksiniz. Site üzerinden nasıl alışveriş yapabileceğiniz konusuna değinecek olursak yapmanız gereken tek işlem ücretsiz olarak üye olmak ve ardından rahatça ürünlere göz atmak olacaktır.

Her zaman için ihtiyaç duyduğumuz ve kazakların birer ikizi olarak bilinen hırkalara da yine aynı şekilde ulaşım sağlamanız mümkündür. Kazaklarınızın üzerine veya gömleklerinizin üzerine giyebileceğiniz en sıra dışı modeller için Tesettür Kazak Hırka bölümüne göz atmanızı önermekteyiz. Özellikle son yıllarda çok fazla moda haline gelen peluşlar için ise acele etmeniz de fayda vardır. Örgü hırkaların tadına varamayacağınızı belirterek triko olanlarının da ne kadar şık olduğunu vurgulamak isteriz. Hırkalarda da birden fazla seçim yapma hakkınız bulunduğu için yüzlerce çeşit ile karşılaşmanız an meselesidir. Her ikisini bir anda kullanabileceğiniz ve birbirini tamamlayacağını düşündüğümüz Uzun Kazak Modelleri için de ayrıca indirimler yapıldığından haberdar olmanızı istemekteyiz. Dilerseniz krem rengi alabilir, dilerseniz kahve tonları tercih edebilir ve dilerseniz de daha sıra dışı olsun isterseniz parlayan renkleri tercih edebilirsiniz. Yaşınız kaç olursa olsun kendinizi zarif hissettiğiniz modellerde karar kılarsanız çok daha mantıklı bir alışveriş gerçekleştirmiş olursunuz.

Triko Etek 1425 - Bej Triko Etek 1425 - Bej
Standart
Triko Etek 1425 - Bej

34,90 TL  59,90 TL

Yelek 14154 - Bej Yelek 14154 - Bej
Standart
Yelek 14154 - Bej

44,90 TL  74,90 TL